Žlutá útočí, aneb pár fotek

15. března 2012 v 22:54 | Christine Sunrise
Dneska jsem si udělala procházku s Bastett. Díkybohu za to, jinak bych dneska celý den dřepěla doma. Ani zaběhat jsem si nešla! Pche...
Vlastně to bylo totálně úžasné. Probraly jsme spoustu příšerně filozofických otázek. Vzájemně jsme se tak obohatily o dost názorů. A taky jsem zjistila, jak moc těžké pro mě, jako křesťanku je, když mám mluvit o víře, Bohu apod. Nepřeberte si to špatně. Jde o to, že v mojí hlavě je tolik myšlenek a názorů, až je slovy nedokážu popsat, vysvětlit a podat tak, aby je ostatní pochopili a vzali si z nich to nejlepší.
Filozofovaly jsme nad slovem "láska". Co je to vlastně láska?
A taky nad našimi životy... Aneb, co když prožíváme svých (průměrných) cca 70 let v 2-3 minutách člověka, který právě umírá? Tím chci říci, člověku, který zemře, přestanou fungovat všechny orgány, ale mozek prý další dvě až tři minuty stále pracuje. Co když je to jako sen? No, špatně se to vysvětluje, Bastett by to okecala líp, ale stejně je to nepravděpodobné. Spíš jsme se tak do hloubky zakecaly :).

Taky jsme nacvakaly pár fotek, tak zde nějaké předkládám. Mezi nimi kýčovitou fotku s keckama, ale nemůžu si pomoci, já tak ráda fotím boty :D.
Kvalita je nic moc, můj růžovoučký kompakt toho moc nezvládne.Líbí se mi, jak se tady tváří. Kupodivu foťák i dobře zaostřil... :)

Aneb kdo jest šáhlá majitelka tohoto bložínku xD
Ach, miluju ten žlutej kabát...

Majitelka podruhé. A lísá se ke stromu, když nemá ke komu jinýmu :D


Jedna zvláštní macro. Ani jsem nečekala, že by se povedla, pouze ve chvíli nepozornosti jsem zmáčkla spoušť a voila! Líbí se mi barevně, to je oč tu běží! :)

Kdo najde ptáka, získává malé bezvýznamné plus.

Zamyšlená Bastett :)

A na závěr: "cesta nikam"...a nebo do míst kam ani slunko nedosvitne ;) nebo taky k chaloupce masového vraha. Ale vážně... Slavíkáče jsou děsivé místo. A mrtvola se tam fakt jednou našla... (zmínila jsem se Bastett, ale ta se tak lekla, že jsem musela kecat a tvrdit, že ne. Promiň, ale já jsem chtěla fotky! :) Na hřbitovy taky chodíš a nevadí ti to.. xD)


Takže fajn. Zavalila jsem vás haldou bezvýznamných fotek. Jen tak...pro svůj dobrý pocit a vnitřní klid :D A kvůli tomu žlutému kabátu - samozřejmě! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Přelud Přelud | Web | 15. března 2012 v 23:07 | Reagovat

k té filozofii, je úžasné najít člověka s nímž se o to dá bavit.. normálně jsou mezi lidma bloky, ale ty sem tam opadnou a dají prostor hlubším myšlenkám
nicméně, ta makro fotka se mi líbí ještě víc když ji tu vidím :)

2 Naensi Naensi | 16. března 2012 v 19:52 | Reagovat

Velice povedené fotky.
K tomu tříminutovému životu - štípám se. :D Probuď se, probuď se!

3 Guenon Guenon | Web | 17. března 2012 v 15:40 | Reagovat

To je fajn, že jste vyrazili, vždyť venku je úplně báječně. :D (i lemra já netčí doma, a to je co říct)
Oběma vám to moc sluší a fotky jsou vůbec parádní! Nejvíc se mi líbí ten cop, to je parádně umělecký a báječně střeštěný. A žlutý kabát je krásný.
To s tím umírním je praštěný! Musí to být totálně bizarní, jestli člověk ví, že je tuhej a ještě okolo sebe vnímá ty skřeky...

4 Sai z Žeroucího blogu Sai z Žeroucího blogu | Web | 18. března 2012 v 17:49 | Reagovat

Wow, netušil jsem, že Christine i tak zdařile fotografuje jako poetuje! A jak tak čtu, tak i ráda filozofuješ, což se mi líbí. Taky rád přemýšlím o všelijakých otázkách - o posmrtném životu, jak by vypadal konec světa, kdybych se jej dožil, o Bohu, o lásce - je toho hodně. Mám rád zamýšlení se nad různými věcmi. To mi připomíná minulou hodinu zeměpisu, kde jsme právě tohle téma - láska - probírali a učitel nám odvykládal akademicko-matematickou definici toho, co láska je. A musím říct, že to bylo krásně zamotané a vtipné. Škoda, že si to nepamatuju přesně, ale byla tam určitě disjunkce, negace a podobné výrazy. :D
Mě stačí si pustit desetihodinou verzi What Is Love, abych na to konečně přišel - http://www.youtube.com/watch?v=MsDugITBANI. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama