Červenec 2012

Whistling, Flute ---ing? Whatever... I wanna old pair of dancing shoes!

13. července 2012 v 22:42 | Christine Sunrise
Neberte mě zas tak doslova. Žádný tancování ve starých tanečních botách se konat nebude.
Chtěla jsem jen říct... co jsem vlastně chtěla? Ach, jak já nesnáším deníkové zápisy. Blé, blé, blé.
Takže znovu---
Milý deníčku, (f*ck that -.-")
ano, ano a... už jsem zmiňovala to velkomyslné ANO? Pokud se budu snažit, pokud budu přemlouvat a prosit, pokud opravdu budu chtět (když se chce, tak jde i ta chcíplá koza...), tak se mi konečně do ruky dostane příčná flétna. Ach! Jsem nadšená! A nejen to... Mé virtuözské nadšení je zpět. Zas jsou tu dny, kdy bych celý den mohla hrát na flétnu. Takže hurá na to!
Když jsme u těch fléten, mám v plánu zkusit irskou flétnu alias tin whistle, irish whistle... call it how you want. Jednu jsem si už vyhlédla na e-shopu, tak doufám, že mi to pude povoleno. A jestliže nebude--- smůla! Koupím si jí tak či tak.
Och ty nádherná Irská hudbo, jak já tě žeru!

Slyšte ten okouzlující zvuk tin whistle... ach ach ach
Přesně! Ano, přesně to chci umět zahrát... MUHAHÁ!

A ještě jedna věc... abych sem nevkládala jen nesmyslných pár řádků, přikládám ještě své dnešní několikaminutkové dílo... jsem kolorováním znechucený člověk, neb ta práce mi je proti srsti... nebo proti tabletu. Nepo jsem prostě jenom nešikovná - CHA!
Takže abych vás zasvětila; čtu sérii knih od někoho někoho Feista. Dobře... jdu to jméno najít -.-" Už to mám... Raymond E(něco) Feist. A z těchto knih jsem chtěla nakreslit každičký hlavní vystupující charakter. Ovšem po vztekání se s očima, jsem na to už prostě neměla a tak jsem jenom vyplivla tu šílenou trubku Carline (I když bych Puga radši viděla s ní). Takže... Jo.
Jenom sketch.
Fakt jednodchá sketch.
...


EDIT 15/7/2012: Mamka svolila a ještě z té whistle byla nadšená. Och, ještě štěstí, že má zájem o mé hudební vzdělání a rozvíjení osobnosti (Cože? Ach, nelokla jsem si nečeho? :D)