Únor 2015

Maturiťák, Anglie a tak dále

8. února 2015 v 21:09 | Christine Sunrise |  Deník a jiné absurdity
Ahoj, ahoj, ahoj! Zas se hlásím po dlouhé době. Musím se zase po čase vypsat z novinek.
V první řadě chci říct, že jsem ty přihlášky do Anglie podala. A po dlouhých útrapách s psaním statementu a tak dále, jsem je i odeslala a měsíc netrpělivě vyčkávala odpovědi. A to si představte... Já byla přijata na všechny! Teda abych nekecala, na jendu odpověď stále čekám, ale je mi už celkem jedno, jestli mě přijmou nebo ne. Čtyři univerzity z pěti mi řekli ano! Teď už jen splnit podmínky a hurá do Anglie na studia.

Včera jsem měla maturák. Fakt peckovní párty. Sice jsme se se třídou nechutně hádali celé ty dny předtím, ale nakonec to bylo velmi vydařené a i lidi to bavilo, co jsem tak slyšela. Náš nástup jsme museli zopakovat i jako půlnoční překvapení, jak moc se líbil, což bylo neskutečný, zarážející, ale zároveň nás to všechny extrmně potěšilo.

Jinak v poslední době zažívám nechutný stresy. Ze školy se mi neustále zvedá žaludek, nehty mám ohryzaný víc než kdy jindy, pořád s emi chce brečet, přibrala jsem a z toho mám depky snad největší... Nevím, asi nejsem pořád zdravá. Chtěla bych zpět svých 52 kilo a hubený nohy. Fakt jo... Protože když se na sebe kouknu do zrcadla, tak je mi ze sebe akorát špatně.