Proč mě Jidáš a Athéna nevykolejili

13. května 2015 v 13:39 | Christine Sunrise |  Et cetera
Stručně řečeno, protože nejsem debil. A taky proto, že kdybych neznala Jidáše, tak mě za to moje věřící rodina ukřižuje a ještě si nad tím umyje ruce (a doufám, že víte, jakou biblickou postavu mám teď na mysli).
Mě v té naší slavné maturitě totiž zarazily naprosto jiné věci; Jako třeba to, že v článku na 3/4 stránky mám najít tři chyby. Obyčejně s takovým úkolem nemám nejmenší problém, ale v tom stresu jsem měla co dělat. Zadání jsem pročítala vždy ix ypsilonkrát za sebou a ztrácela drahocený čas.

Maturita sama o sobě těžká nebyla, já nadávám akorát tak na svou hloupost a málo času, hodilo by se mi o 5-10 minut víc, ale bohužel nenadělám nic. Jidášovi a Athéně nebo Mandelovi se akorát směju, protože mi některé ty hlášky přišly vtipné a upřímně, po odepsání jsem se cítila fakt mizerně, takže jsem s rozhořčením všech ostatních dost soucítila.

Co mě ale dokáže totiž po letošních maturitách rozezlit nejvíc, jsou dámy (a pánové), které se vytahují tím, jak tu maturitu zmákly ve 20 minutách při obědovce. No páni! Tleskám, a sušenku nechceš? Protože ono je něco jiného si to zkusit s myšlenkou "tak uvidíme, za jak dlouho to dám, když si na to ti hňupové ze středních stěžují" a s myšlenkou "jestli to poseru, tak jsem bez maturity, jdu v září a Anglii můžu dát tak akorát sbohem a šáteček".

Co tak ještě po odmlce vyflusnout? V minulém článku jsem psala o přijetí na 4 z 5 britských škol. Dnes povím, že jsem byla přijata na všech pět, potvrdila univerzitu ve Worcesteru a... a teď bych měla pokračovat ve šprtání dějáku, protože jinak ty ústní nedám a FAKT půjdu v září. A na to já nemám dostatek flegmatismu. Bohužel. Bohudík...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sárča Sárča | Web | 13. května 2015 v 20:19 | Reagovat

Ty ses dostala na univerzitu v Británii? Páni, tak to moc gratuluji!!:)
Pokud jsi dala státní maturitu, tu ústní dáš levou zadní, neboj! Držím palce:)
Já jsem se bavila s několika maturanty a všichni mi řekli, že byli v hodně velkém stresu (logicky), takže jim různé souvislosti v tu chvíli nedávali smysl a ani se tomu nedivím. Ten stres a tyhle otázky nejsou na psychiku to pravý..

2 Sárča Sárča | Web | 15. května 2015 v 22:49 | Reagovat

[1]: Moc děkuji za odpověď a za tip ohledně UNILINKu:) Sice ještě nějaký čas na rozmyšlenou, na jakou vysokou se vydat, mám, ale čím dřív se o to začnu zajímat, tím líp:) Británie vždy byla takovým mým snem, ale bohužel na moc důvěryhodných organizací pomáhajících studentům v zahraničí jsem nenarazila:) Takže ještě jednou děkuji:)
A moc držím palce ohledně maturity:)! Dějepis je sice hodně obsáhlý, ale ty to určitě zmákneš!:) A pak už hurá do Anglie..:D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama