Nesmírně umělecké počiny

Selfportrait-ish

8. září 2014 v 21:20 | Christine Sunrise

Sourozenci

21. července 2014 v 22:21 | Christine Sunrise
Tak jsem se jednou nudila u televize. Mám pocit, že dávali nějaký animák takže je divný, že jsem se nudila, ale budu to přikládat faktu, že už jsem ho nejspíš viděla (asi stejně kecám...). Jenže já si fakt zaboha nevzpomenu, co to bylo.
Každopádně se mi ty skicy zalíbily, hodila jsem je do svého "kompjůtru" a začala si je šmrdlat tím svým nemocným stařičkým tabletem.

Takže jsem si řekla, že jsou to prostě nejspíš sourozenci, pózující na fotku. Třeba, žeáno.
Mír s vámi!

P.S.: Zvětšete si obrázek do plné velikosti pro zobrazení jeho hvězdné *ehm* ne *ehm* kvality. Dík, pac a pusu!

S úsměvem

9. května 2014 v 12:10 | Christine Sunrise
Smála se různým představám, smála se sobě, smála se lidem. Smála se nahlas a smála se zvonivě. Když ji někdo uslyšel, začal se smát taky. Vnášela radost do života ostatních.

Self portrait-ish

5. května 2014 v 19:23 | Christine Sunrise
Zase trochu starší obrázek... Musím to tady nahromadit popořadě! Tenhle je tedy asi z března, pokud se nemýlím (a já se nemýlím nikdy). Obrázek jsem kreslila podle své fotky z plesu, ale že bych to byla já, to se říct nedá. Vlastně to ani nebyl záměr. Jen jsem potřebovala předlohu...

Clary

15. března 2014 v 20:21 | Christine Sunrise
Můj výtvor z února. Jenom tak na ukázku a trochu aktualizace... Nebylo moc času na kreslení, ale ještě mám pár nových obrázků. Něco přidám zase časem :)

Skeče, trocha Salemu a hodných holek

11. prosince 2013 v 14:07 | Christine Sunrise

Všechno kresleno v Photoshopu pomocí pencil brushe od Andantonia (hledejte na dA Andantonius, prostě ho najdete...) Blá, Blá, blá!

Nesmírně umelecký počin - znovu brýle

17. listopadu 2013 v 12:32 | Christine Sunrise
Jedna trochu odfláklejší... přesto z ní mám jakous takous radost. Jo. Z těch brýlí... Přesně!

Technika + software: Digital painting (Genius G-Pen F509, AI)
Čas: na DA jsem uvedla 1h 30 min, tak to uvedu i tady :D

Creep

10. listopadu 2013 v 11:55 | Christine Sunrise
To bylo na popud vytvořit něco fakt šíleně vysmátýho. Nejprve to bratr nazval spíš klukem, než holkou (to ještě, když to bylo v (ne)zdárném stádiu sketche) a později řekl, že je to Cruela De Mon v moderní podobě a bez dalmatinů. Nu, proč ne...
Mimochodem, navšívila jsem gaudeamus v Brně. Neměla jsem to dělat, protože jsem teď ještě víc vystreslá, než jsem byla před tím. A to mám ještě jeden rok do maturity (jasně, ale umělecký školy nepočkaj... Počkat, proč chci jít na uměleckou? O.o). Chci být IN study IN ZlIN, ale mám pocit, že tam se nedostanu, i kdybych se po...posmála. Naučíte mě někdo animace? Ne? Hm, tak fajn...

Čas: eeeeee, u tohohle dílka fakt nevím.
Technika, software: Digital painting (easy paint tool SAI + Genius G-Pen F509)

Dívka s brýlemi

3. listopadu 2013 v 21:30 | Christine Sunrise
Náhlý výplod z pera tabletu. A mojí iniciativy.

Čas: 3 hoďky (cca)
Technika, software: Digital painting (easy paint tool SAI + genius G-pen F509)

Katka

2. listopadu 2013 v 15:16 | Christine Sunrise

(pro větší náhled otevírejte v novém okně!!!)

Obrázek jsem kreslila mojí nesmírně úžasné kamarádce. Ano, chápete správně - tohle je její podobizna. Snad je to i podobné, poněvadž to i na nějakou chvíli zaplnilo její profilový obrázek na FB. A ani nevíte, jakou radost jsem měla z toho, že ona měla radost :D

Čas: 2-3 hodinky (?)
Technika, software: Digital painting (easy pant tool SAI + značně stagnující genius G-pen F509)

Když útočí teatrálnost

19. února 2013 v 19:37 | Christine Sunrise
Přichází čas zúčtování, ano! Čas odvážných můžu, nebojácných žen, čas hrdinů, odplaty a zadostiučinění. Jo...
Můj milý plebse, ty milý virtuální světe, tady to máš. Nuže, přicházím s novou kresbou a narvu ti ji nelítostně do chřtánu. Zemřeš strašlivou smrtí, v bolestech a bez kouska úcty...
To jsem se rozvášnila.
A tady to máš. Nesuď příliš krutě, sic můj egocentrismus tě stihne. Kecám. Kritizuj jak je libo. Stejně ti neodpovím... :D

Možná by stálo za připomínku, že to napravo má být má velectěnost a to nalevo má "Nejdražší" (tohle mi připomnělo Spalovače mrtvol :'D). Takže prostě a jednoduše já a moje kamarádka. Kresleno podle fotky, dán tomu takový cartoon style. Ish.

Čas: 30 minut (???)
Program: Easy paint tool SAI

Když uběhne třičtvrtě roku

14. listopadu 2012 v 8:47 | Christine Sunrise
V poslední době jsem fakt dost kreslila. Tenhle týden mám podivnou stopku kvůli škole, ale včera večer jsem zase měla chuť. Chuť něco vylepšit, zjistit, jestli jsem se zlepšila.
Zabrouzdala jsem do složky s digital a otevřela náhodný obrázek. Shodou okolností to bylo oko, které jsem nakreslila v březnu a doufala, že ho jednou předělám. K mému zklamání byly vrstvy spojeny do sebe, což mi znemožnilo upravit ho lépe. Stejně jsem si ho ale vzala do parády a narcisticky řeknu: "Mám za to, že jsem se zlepšila a rozhodně nastalo zlepšení ve stínování." O barvách to samé ovšem říci nemohu. Snad časem :)


Kresby a malby, skeče a počmáraná plátna

31. října 2012 v 21:17 | Christine Sunrise
Víte, je to tady... Nahromadily se mi skeče. Co to znamená? No, to znamená, že mám věčně černý ruce od grafitu, pořád se mi po zemi válí odřezky tužek a v počítači se mi zacpává plocha naskenovanými obrázky, protože jsem líná je zmenšit a naházet do patřičné složky.
A nejen to, ale APS a SAI taky bojují oživot. Zatímco tablet nemůže rozdýchat tisíce tahů, jež na něm aplikuji, plátna v těchto programech upřímně protestují proti mé volbě barev, kompozici obrázku nebo i proporcím.
Ach, sladký to život nás, rádoby-malířů :D

Takže, drahouškové, jsem se rozhodla, že vaše oko potěším tou "nádherou", či nádherou (rozhodněte si sami, já bývám přehnaně sebekritická).
Pokračujte dále...

Hamasaki Ayumi aneb "nesmírně umělecké" počiny

2. dubna 2012 v 19:00 | Christine Sunrise
Měli jsme si vybrat celebritu s výraznými rysy. Co může být výraznějšího než japonské oči? Ale přiznejme si, japonky jsou si podobné jako vejce vejci, když si nalepěj řasy a plesknou na sebe make-up. :D
Netvrdím, že s ejí to podobá, vím, že jsem jí zmršila vlasy, ale předstírejme, že je to ona, ano? :))

Doba: po třech hodinách jsem rezignovala od počítání
Využila jsem: A4 čtvrtku, tužky 2B,6B,8B
 
 

Reklama